איך לבחור סכו”ם נכון לבית?

איך לבחור סט סכומים

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מתלבטים איזה סט סכומים הכי מתאים לכם? כדאי שתקראו את הכתבה הבאה

אולי זה נראה דבר שולי ולא בעל משמעות גדולה כל כך, אבל תתפלאו כי לסט סכומים השפעה גדולה על עיצוב השולחן ועל ההרגשה שהוא נותן. מאחר והמטבח הוא אחד החללים החשובים בבית ורוב הרגעים הכי נזכרים של החיים הם מסביב לשולחן האוכל, חשוב מאוד להשקיע בפרטים המרכיבים את האווירה של הארוחה ואת החוויה הקולינרית.

לאחר שהשקעתם בצלחות יפות, כוסות מהודרות ומפה עם נוכחות, עכשיו הגיע הזמן לבחור בסכו”ם נכון אשר ישלים את מראה השולחן ויוסיף הנאה לכל ארוחה.

בקלאסיקה נדאג שתמיד תהיה לכם סיבה טובה לארח, בין אם זו ארוחה עם המשפחה המצומצמת, המשפחה המורחבת או אירוח חגיגי.

בחירת סט סכומים

איזה עיצוב הכי מתאים לסט סכומים?

זוהי כמובן שאלה של טעם. נסו לדמיין כיצד הסכו”ם משתלב עם עיצוב ביתכם ועם אופי השולחן שלכם. ישני קווי עיצוב מודרניים ונקיים וישנם סגנונות עיצוב קלאסיים וכבדים יותר. בנוסף, תוכלו לבחור סכו”ם בצבע נירוסטה סטנדרטי או בצבעים אחרים כמו זהב, שחור ובגימורים שונים,כגון: מט או מבריק.

סכו”ם זה לא רק יופי – איכות היא שם המשחק

מעבר למראה העיצובי של סט הסכומים, חשוב לבחור מוצר איכותי שלא יישחק במהרה. דרגת האיכות הגבוהה ביותר של סט סכומים היא נירוסטה  18/10 , הכוללת 18% כרום ו 10% ניקל. חשוב שתמששו את סט הסכומים ותבדקו את רמת הגימור שהיא אינה מחוספסת. רמת גימור מעולה היא כזו ששטח הפנים של הסכו”ם הוא חלק לגמרי ומבריק כמראה.

משקל הסכו”ם – נוחות לפני הכל

מומלץ מאוד כי בחירת הסכו”ם תהיה לפי החשיבה על נוחות האכילה. בחרו סכו”ם במשקל שלדעתכם יהיה לכם נוח לאחיזה ושלא יהיה כבד מידי. זו טעות לחשוב שככל שהסכו”ם כבד יותר כך הוא איכותי יותר. אולי בעבר כלים כבדים סימנו עושר, אך כיום הזמנים השתנו והעיצובים הינם מוטי נוחות.

אז כמה תהיו? סט סכומים בגדלים שונים

שקלו מה יהיה השימוש של אותו סט סכומים. אולי תרצו סט אחד לשימוש בני המשפחה המצומצמת בלבד ואחד שישמש אתכם לאירוח? לפי ייעוד השימוש של אותו סט הסכומים תבחרו באם לקנות סט של 4/6/24/60 חלקים. למען האמת, אם הסכו”ם הוא למטרת אירוח חשוב שתקנו כמות מספקת של סכו”ם מהסיבה כי אין זה יפה כי על השולחן מונחים שני סגנונות עיצובים שונים של סכו”ם.

סט סכו”ם קונים בקלאסיקה – נותנים לכם סיבה טובה לארח

אצלנו בקלאסיקה תוכלו ליהנות ממבחר גדול של מערכות סכו”ם, בסגנונות עיצוביים שונים, במגוון גדלי סטים ובאיכות המירבית. אנו מחזיקים במערכות סכו”ם ממגוון מותגים ובטווחי מחירים היכולים להתאים לכל כיס.

אחרי שהשולחן ערוך ומוכן, נשאר לנו רק להגיד לכם בתאבון 😊

מאמרים נוספים

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

איך להשתמש במחבת גריל?

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת? כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי