איך להשתמש במחבת גריל?

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת?

כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי

מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי החוויה של לעשות גריל בחוץ. מחבתות הגריל במיוחד שימושיות לאנשים שגרים בדירות. אולם, השימוש במחבת גריל הוא שונה לחלוטין מבישול עם מחבת רגיל. אם אתם רוצים שהבישול יצא לך נהדר כאשר אתם משתמשים במחבת גריל, עליכם לעשות מספר דברים כדי שהאוכל שלכם יצא עם פסי חריכה וטעם של גריל. בסופו של דבר, אם תכינו את האוכל ואת מחבת הגריל בדרך הנכונה ותעקבו אחר השלבים, אתם תוכלו לנצל את מחבת הגריל שלכם עד מלוא הפוטנציאל.

בחירת מחבת גריל היא קריטית ביותר

בחרו מחבת גריל עם פסים בולטים יחסית. בדרל כלל מחבת גריל עם פסי גריל בולטים ממש טובה יותר מאשר זו עם פסים שטוחים יחסית. מה שיקרה בסוף, ככל שפסי הגריל גבוהים יותר כך הסטייק שלכם יקבל פסי חריכה בולטים יותר. דבר נוסף, ככל שפסי הגריל על המחבת יהיו רחבים יותר, ככה הסטייק או החזה עוף שלכם יקבל את המראה האמיתי ממש כמו בפרסומת. הגובה המינמלי לפסי גריל במחבת שתבחרו צריך להיות לא פחות מחצי סנטימטר.

הדילמה בין בחירת מיציקת ברזל לבין מחבת גריל לא נדבק

מחבתות גריל מיציקת ברזל נוטים לשמור על חום גבוה יותר. בנוסף, מחבת גריל מיציקת ברזל יהיה דומה יותר לגריל אמיתי. לבסוף, מחבת גריל מיציקת ברזל יצרוב את האוכל שלכם בצורה טובה יותר מאשר מחבת אחת. מנגד, מחבת גריל לא נדבק יהיה הרבה יותר קל לניקוי מאשר מחבת גריל מיציקת ברזל, אל האוכל יהיה דומה פחות לגריל אמיתי. תצטרכו לעשות את השיקולים שלכם ולבחור ביתרונות שמשמעותיים לכם יותר. אם יש לכם כיריים חשמליים, תהיו חייבים להשתמש במחבת גריל לא נדבק, כי מחבת מיציקת ברזל יעשה נזק לכיריים.

מחבת גריל מרובעת או עגולה? מה יותר טוב?

מחבת גריל עגולה היא טובה, אך מכילה פחות שטח מאשר מחבת גריל מרובעת. עם מחבת גריל מרובעת, יש לכם הרבה יותר מקום על המחבת לבשל את הבשר או את הירקות שלכם.

מחבט גריל

האם מכסה למחבת גריל הוא נחוץ?

אם אתם רוצים שהאוכל שלכם יהיה לו טעם כמו של גריל אמיתי, העדיפו מחבת גריל עם מכסה. כאשר אתם מבשלים על גריל גז או פחמים אמיתי, אתם בדרך כלל סוגרים את המכסה על מנת לתת לבשל להתחמם ולהיות בתוך העשן, ובכך לקבל טעמים חזקים בהרבה יותר. תוכלו לייצר את אותו האפקט כאשר תבשלו בביתכם במחבת גריל עם מכסה.

קלאסיקה היא הרשת המובילה בישראל בכלי בית ומטבח. בקלאסיקה תוכלו למצוא מחבת מחבתות גריל שיתאימו לצרכים שלכם ויעזרו לכם להכין אוכל עם טעם גריל מושלם.

מאמרים נוספים

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

איך להשתמש במחבת גריל?

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת? כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי