חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור מתנות לחגים

קלאסיקה אשר - BBQ_Passion_16

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

וירההקיץ מאחורינו והחגים בפתח, מרבית הישראלים מתחילים להתכונן לקראתם, מכינים רשימות מוזמנים לארוחות חג, מתחילים לתכנן מה לבשל וכיצד, מארגנים לעצמם חופשות בארץ ובחו”ל, ולא שוכחים לתכנן מה לקנות מתנות ליקיריהם לקראת השנה החדשה.

קניית מתנות היא תמיד דבר נעים אבל לא תמיד דבר קל. אנחנו לא יודעים אם המחיר שאנחנו משלמים הוא מעט או הרבה, הם המתנה שימושית או לא, ולא תמיד אנחנו יודעים אם לקנות מתנה לכל אחד במשפחה או מתנה כללית לבית, מה מתקבל יותר יפה? במאמר זה נציג 5 טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור מתנות לחגים. הטיפים הם יותר כלליים, במטרה שכל אחד יוכל להשתמש בהם לפי איך שהוא רואה לנכון, בין אם מדובר במתנה לבן או בת משפחה ובין אם מדובר במתנה לעובדים.

טיפים לרכישת מתנות לחגים

מתנה שימושית – אתם יכולים לקנות מתנה כמו מארז ממתקים אך בואו נודה על האמת, החוכמה היא לקנות מתנה שימושית, מתנה שתחזיק מעמד זמן רב ותשרת את מי שמקבל אותה. שוקולדים או ממתקים אחרים אפשר לקנות כל הזמן, מתנה שימושית, גם אם היא זולה ופשוטה, לעיתים מי שמקבל אותה כלל לא חושב שהוא צריך אותה, ועצם זה שתביאו לו מתנה כזו, תעשה לו טוב.

מתנה מקורית – אתם רוצים להצליח ברכישת המתנה שלכם? תקנו מתנה מקורית. אל תקנו דברים בנאליים כמו סיר,ספר או כלי בית. תקנו דברים שגם אם מי שמקבל אותה לא ימצא בה תועלת עבורו, היא לפחות תעלה אצלו חיוך. מתנה מקורית מוכיחה שאתם השקעתם, לא רק כסף גם חשיבה.

מתנה ייעודית או מתנה כללית – כלל ברזל הוא לרכוש מתנה שמתנה לאנשים שמקבלים אותה. הרי לא תקנו לילד מתנה שמתאימה למבוגרים ולא תקנו לגברים מתנה נשית וכן הלאה. לכן אתם יכולים לבחור בין מתנה ייעודית לכל אחד לבין מתנה כללית לבית או לעסק. במקרה ויש ילדים במשפחה, הרי שניתן לרכוש מתנות עבורם בלבד, ההורים ישמחו וירגישו כאילו מדובר במתנות עבורם, גם כן.

מתנות במקומות מוכרים – נכון יותר לקנות מתנות במקום מוכר, לא בהכרח רשת, בשביל שאם מי שמקבל את המתנה ירצה להחליף אותה, הרי שהוא יידע איזה תחליף הוא יכול למצוא, כמו כן הוא ידע איפה נמצא המקום מבלי להסתבך. בשביל שהוא יוכל להחליף, יש צורך לבקש, כמובן, פתק החלפה.

לא חייבים מתנה פיזית – מה רע בכרטיס מתנה, שובר או קופון? אלו מתנות ראויות ביותר.

קרא עוד: RosenthalNachtmann

מאמרים נוספים

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

איך להשתמש במחבת גריל?

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת? כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי