כלי בית

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלי בית הנם אחד המורים השמישים ביותר בכל בית בישראל ובעולם, רוב האנשים לא מייחסים לכך חשיבות כלל אלא רוכשים כלים זולים מתוך מחשבה על מחיר ולא על איכות.

כלי בית הנם הכלים בהם אנו עושים שימוש מדי יום ומספר פעמים ביום, בני משפחתנו גם עושים בהם שימוש מדי יום ולכן ישנה חשיבות גדולה לאיכות כלי הבית והאוכל.

בימינו יצרני כלי בית רבים אינם לוקחים בחשבון את טיב החומר אלא רק כמה “זול” ניתן יהיה לייצר אותם וכמה מהר למכור אותם.

אנו בקלאסיקה באים מגישה אחרת לחלוטין, כל כלי הבית ברשת קלאסיקה נבדקים אישית על ידי בעל הרשת על מנת להבטיח כי הלקוחות שלנו ייהנו ממוצר טוב ובמחיר הוגן, אצלנו לא תמצאו כלי בית זולים אלא במחירים הוגנים ותוך שמירה על איכות שככל הנראה לא תמצאו במקומות אחרים, הכוונה ליחס שבין מחיר לטיב המוצר.

אנו מקפידים לעבוד עם יצרנים מובילים בעולם, כאלו שעומדים בתווי תקן מחמירים ,בין באירפוה או בארה”ב. החומרים מהם עשוים כלי הבית נבדקו לאיתור עופרת ומזהמים אחרים שכן ישנם יצרנים העושים שימוש בעופרת במוצריהם כאשר הדבר אסור כמובן בתכלית האיסור.

לכן אנו מקפידים לרכוש רק מיצרנים מוכרים וותיקים ומבצעים בדיקות איכות ודגימות מעת לעת בכל ליין חדש של מוצרים. גם באלו שאנו רוכשים באופן קבוע, מאיר בעל הרשת מוודא אישית כי המכולה שכרגע נשלחת מחו”ל מכילה בדיוק את מה שהזמנו.

רק הקפדה יתרה על המוצרים והפריטים הנרכשים יכולים להניב בקורת איכות שכזו ועל כך יעידו אלפי לקוחות הרשת הקונים בה במשך שנים.

מותגי כלי בית הנמכרים ברשת קלאסיקה:

WMF

Thomas

Rozanthal

Penbolpress

Nachtmann

Bernders

Roertopf

Villeroy & Boch

 

כמו כן בסניפי הרשת תוכלו למצוא כלי בית שאינם מותגי יוקרה אך איכותיים ביותר, כאלו שיחזיקו לכם שנים רבות וארוכות.

לייעוץ בכלי בית ובמוצרים אחרים אתן מוזמנות/ים לפנות אלינו בטלפון לכל אחד מסניפי הרשת או ליצור קשר

 

 

 

מאמרים נוספים

קערות אחסון של emsa

קערות האחסון של emsa

  הרגע הזה שמתעוררים בבוקר וארוחת הצהריים כבר מוכנה שניקח אותה, בקופסת אחסון איתנו, עם האוכל שאנחנו אוהבים ומלא אהבה בפנים. היום יותר מתמיד ידוע

סירי חרס

סירי חרס- כל מה שרצית לדעת

החרס – חומר טבעי שמלווה אותנו לאורך ההיסטוריה החרס הוא כלי שמלווה את בני האדם כבר עשרות אלפי שנים. החרס נחצב מהאדמה והופך חומר שניתן

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן