כלי מטבח לחגים

קלאסיקה אשר - CHRISTMAS Cover

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

החגים עוד מעט כבר כאן ואיתם ההכנות, הקניות וכל יתר המטלות העומדות לפנינו, הכל על מנת שהחג יעבור חלק ונעים, שנקבל מחמאות על אירוח מדהים ושידברו על הכלים שלכם ועל ההגשה המפוארת.

 

classica_home_page2_27

מי מאתנו לא רוצה שידברו על הכלי הגשה שלה ועל הסט אוכל המפואר בו הוגש האוכל.

אין מדובר בדבר של מה בכך, בייחוד היום כאשר ההגשה הפכה לחלק בלתי נפרד מהעיצוב של השולחן ומהביקורתיות של האורחים. צבע הכלים, צורת הכלים, החומר ממנו עשויים הכלי הגשה ואוכל, כל אלו הנם מקור לביקורת (טובה או פחות…) ואת האחרונה שרוצה שלא יחמיאו לכלי הגשה ואוכל שלך.

 

אנחנו בקלאסיקה מודעים היטב לכל הניואנסים והדברים החשובים בעריכת שולחן האוכל לחג, החל מכלי ההגשה והאוכל האמורים להיות באיכות גבוהה וגם נראים כאלו, הסכו”ם והמפיות, הכוסות וכל הקשור לכלי ההגשה המיוחדים. בקלאסיקה תמצאו סטים איכותיים ומיוחדים אשר לא תראו בכל שולחן בארוחת החג, אלא רק בבתים הנבחרים ביותר, כאלו שהשקיעו זמן וכסף באירוח כיד המלך. לבעלת הבית הזה מגיע הוקרת התודה והמחמאות שכן היא לא הסתפקה במועט או ברגיל.. אלא בחרה כלי אוכל והגשה מהסוג הטוב ביותר.

 

ישנם כלי אוכל והגשה רבים ומגוונים, גם אצלנו תמצאו בחנויות סטים במחירים שונים מהם תוכלו לבחור מה מתאים לכם יותר מבחינת סגנון, מחיר וכו’. אין מה לדאוג בקשר לאיכות שכן כל הכלי הגדה ואוכל ברשת קלאסיקה הנם איכותיים ביותר ומחומרים יקרים ובעלי תקינה עולמית/אירופאית.

 

לדוגמא סט כלי אוכל ומערכות אוכל בצבעים וגוונים וחומרים שונים

אין ספק כי הגשה בכלי מטבח יוקרתיים, יפים ומרהיבי עין עושים גם חשק לאכול טוב, ליהנות מהארוחה והחברה, המשפחה. אורחים שידועים איכות מהי מיד יזהו כי השולחן שלך ערוך ומוכן ברמה גבוהה מאד.

 

כמו שאשתי אומרת “נשים יודעות בדיוק מהי איכות וכמה היא עולה”. אז מעבר לנראות וליופי חשוב לדעת כי גם החומרים של כלי בית אלו הנם ברמה גבוהה והוכנו בתחת פקוח מחמיר, בעיקר של תקינה אירופאית.

 

צוות קלאסיקה עומד לשירותכן, נשמח לסייע בכל שאלה ועניין, להתאים לכם מערכת כלי אוכל איכותית ובמחיר הנכון. והכי חשוב לשמור עליכם מרוצים ושמחים. כי זו המטרה בסופו של דבר.

 

חגים שמחים וטעימים,

 

צוות קלאסיקה

 

מאמרים נוספים

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

איך להשתמש במחבת גריל?

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת? כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי