כלי מטבח ממותגים

קלאסיקה אשר - SSH_quality_one_750985

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

על מנת לזכות את עצמכם בכלי מטבח ממותגים, מומלץ שאת הרכישה שלהם לא תבצעו מחנות כלבו אלא מחנות המתמחה בכלי מטבח יוקרתיים ומעוצבים. אנו נמצא עבורכם כלי מטבח ממותגים שגם יתאימו לצרכי הבישול והאפייה שלכם. כלי מטבח ממותגים הם מהכלים שכל אדם שעובד במטבח חייב שיהיו לו על מנת שהוא יוכל לצלוח עבודות אלה ביעילות, בקלות ועם סיפוק רב יותר מן ההווה.

 

סירים המיועדים לבישול ארוך

 

הכירו את סט הסירים שלנו המיועד לבישול ארוך. זקוקים לבישול שעועית 6 שעו ולאפונה עוד 4 שעות? יש לכך פתרון. קנו סט סירים עם חור ארובה אשר משמש לפליטת עשן ותוכלו להבטיח לעצמכם סירים שמורים, ללא זליגת מים מהצדדים גם כאשר הסיר מלא. הסיבה שמים נפלטים החוצה היא כי הגז (העשן) דוחף אותם, ועם חור פליטה מתאים הוא מתנדף החוצה, והמים נשארים יציבים בתוך הסיר.

 

מחבתות שהן גם סירים

 

אם אתם מעוניינים לחסוך על קניית מחבת וסיר הכירו את הסיר מחבת. הסיר מחבת הוא כלי שיכול לשמש גם לבישול, כולל בישול ארוך (אם יש מכסה ארובה נלווה אליו), וגם לשמש כמחבת לטיגון ביצים ובשר. מחבתות שהן גם סירים מיועדות, בדרך כלל, לטיגון מאכלים קלים כמו ביתים וירקות מטוגנים. לבשר ישנה מחבת מעט שונה.

 

מחבת פסים

 

מחבת לטיגון מסיבי של בשר. הפסים שעל המחבת אחראיים לפיזור נכון של השמן ברחבי המחבת, ובכך הם מביאים אותה להיות מחבת יעילה לטיגון בשר. המחבת גם ממריצה את קצב הכנת הבשר, ומביאה לכך שהוא יהיה מהיר יותר מאשר במחבת חלקה. זה גורם למינימום סיכוי להשארת הבשר ושריפתו.

 

כלי נירוסטה יוקרתיים

 

כל הכלים עשויים נירוסטה יוקרתית בצבעים שונים. הם מתבססים גם על פרזול יוקרתי אשר מתאים מאד לעיצוב הכלי. חלק מהכלים משמשים גם להגשה, ולא רק לטיגון ולבישול. באשר לכלי האפייה המועדים, מולץ לרכוש סט תבניות יוקרתי לתנור ולטוסטר בגדלים שונים. ישנן גם תבניות המיועדות להגשה לאחר האפייה. עליהם מומלץ מאד להגין את העוגה, כדי שניתן יהיה להגיש ישירות מהתבנית ללא ביצוע פעולת העברה לכלי קיבול אחר.

 

למידע נוסף על כלי מטבח ממתוגים וכלי בית במבצע פנו אלינו!

מאמרים נוספים

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

איך להשתמש במחבת גריל?

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת? כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי