רעיונות לאבזור המטבח

קלאסיקה אשר - CASLE BLUE

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אבזור המטבח הוא חלק חשוב בעיצוב שלו, אך בשונה מהעיצוב הממשי של השיש, אריחי הריצוף וארונות היוקרה, לא נדרשת התערבות של חברת עיצוב מטבחים. אתם יכולים לגרום למטבח שלכם בעצמכם להיות מעוצב ומהודר, וחשוב מכך – נוח ברמות שלא יאומנו כצרכנים ביתיים. הסכיתו ושמעו כיצד חדר המטבח שלכם יכול בהחלטה של 100 ש”ח לכל היותר (וגם זה נדיר מאד) להיות אחד החדרים האטרקטיביים בביתכם.

 

הערכה לניקוי השיירים בכיור

 

השיירים של המזון בכיור מציקים לכם? קנו ערכת ניקוי וסינון. הערכה כוללתלמעשה 3 אביזרים. הם נמכרים בנפרד, אבל מומלץ מאד לקנות את כולם ולא להסתפק באחד. גם כך המחירים של האביזרים נורא זולים. אנו ממליצים על רכישה של מגב קטן לכיור, משולש כיור לסינון המים מהלכלוך, ומסנן כיור המתלבש על צינור הכניסה דרך מרכז הכיור. השלישייה הזו גם תדאג לסנן עבורכם מים וגם תקל מאד את הניקיון. משתמשים במשולם לסינון ראשוני, ובמגב לניקוי השיירים אל עבר המסנן, אותו ניתן לרוקן לפח.

 

הערכה לחלוקת מזון מוכן

 

הכירו את הערכב עמה תוכלו לחלק מזון מוכן. ניתן לרכוש אותה הן בגרסת עץ והן בגרסה מתכתית. בערכה 3 סוגים של כפות: כף חלוקה שלמה, כף חלוקה עם חריצי סינון וכף רידוד. באמצעות שלושת הכפות הללו תוכלו לרדד מזון ולחלק אותו לשולחן. הכף השלמה מיועדת לחלוקת נוזלים והכף המחוררת לחלוקת מוצרים מוצקים שנובעים מנוזלים, כמו למשל בשר או עוף שנעשו במרק.

 

מתלי מטבח ואקום

 

מתלי מטבח ללא צורך לדפוק מסמרים או לקדוח ברגים. פשוט נועצים את המתלים והם מתמגנטים לקיר מכוחו של הוואקום. על המתלים ניתן לתלות את שלושת הכפות מהערכה לחלוקת מזון מוכן, עליה דובר בפרק הקודם. היות והיא מכילה חורי תלייה, ומספקת למתבונן עיצוב חסר פניות, ניתן לתלות את הכפות שלה וליהנות מעיצוב מלבב.

 

מנדפים למטבח

 

המנדפים אידיאליים למי שמשתמש בהרבה גז בישול, ובאופן כללי הכיריים דלוקות למשך זמן רב במטבח. תפקידם הוא לנדף גז בישול, ולשמור על ריח רגיל ללא השפעתו. את המנדפים יש לתלות מעל לכיריים על מנת שהם יספקו את מה שנדרש מהם, כלומר את סינון הגז.

 

לכל מידע נוסף והתרשמות מאביזרים שישפרו את ההתנהלות שלכם במטבח וכן לכלי בית במבצע צרו עמנו קשר!

מאמרים נוספים

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

איך להשתמש במחבת גריל?

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת? כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי