רשימת חתונה לזוגות מתחתנים

קלאסיקה אשר - ambinte 2015 161

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רשימת חתונה לזוגות מתחתנים – זוג העומד להתחתן עומד בפני החלטות רבות וחשובות, חלקן אף קריטיות להצלחת החתונה והארוע.

אחד הדברים שלזוג לרוב לא הייתה שליטה לגביו הנו המתנות שיקבלו לחתונה, הרי מעולם לא אמרו לכם מה להביא לחתונה אליה הוזמנתם או סיפקו לכם רשימת פריטים אותם הזוג ישמח לקבל ואף לעשות בהם שימוש. הרי אין טוב ממתנה בה הזוג יעשה שימוש שנים רבות ואפילו אחרי עשר שנים ויותר כאשר תוזמנו לארוחה אצלם תגלו כי הכלים שלכם עדיין משמשים אותם.

אנו ברשת קלאסיקה מאמינים כי השיטה האמריקאית של הקמת רשימת חתונה מסודרת באתר שלנו תסייע לכם רבות לקבל את המתנות המתאימות לכם, לקבל בדיוק מה שביקשתם ובכך לחסוך עשרות שעות והתרוצצויות של החלפת מתנות בכל רחבי הארץ ועל הדרך גם לא להחליף חלק גדול מהן ולהפוך אותן למתנות לאחסון או ל”מחזור” עם אחרים במהלך השנים(רק תזהרו לא להביא את המתנה הממוחזרת לאלו שהביאו לכם אותה לחתונה).

תארו לכם כי המתנות שלכם לא יגיעו לאולם בערב הארוע ולא תצטרו לסחוב אותם אתכם לאחר מכן כאשר אתם שתויים ומותשים, אלא תקבלו שובר מהאתר שלנו תבוך מעטפה, בשובר יהיה רשום בדיוק מה נרכש עבורכם.

מעבר לכך, במערכת האתר תוכלו לפתוח חשבון בחינם, להחליט אילו מוצרים תרצו לקבל, להזין את רשימת האורחים וכמויות של כל פריט ופריט ותוכלו להפיץ לכל האורחים במייל או בסמס. כל אורח שירכשו באתר אתם מיד תקבלו הודעה ולפי הרכישות יוסרו מוצרים שכבר נרכשו, כך שתמנעו מרכישה כפולה של פריט.

בכל מקרה וביום שאחרי החתונה תוכלו ליצור עימנו קשר, להגיע לסניף הקרוב אליכם ולשבת לפגישת ייעוץ והדרכה עם מנהלת הסניף. כמו כן תוכלו להחליף פריטים באחרים, לשנות לחלוטין את המתנות לאלו שממש תרצו לקבל או לבחור כל וריאציה אחרת של פרטי או כלי בית.

בכך תחסכו לכם עשרות שעות התרוצצות מיותרות, עצבים ובזבוז זמן ואנרגיה.

אתם מומנים להתרשם מרשימת החתונה באתר, נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת וללא כל התחייבות.

מאמרים נוספים

קלאסיקה אשר - ALL RIGHTS GIVEN

איך להשתמש במחבת גריל?

יש לכם מחבת גריל או רוצים לקנות אחת? כל מה שעליכם לדעת כדי שהאוכל יצא כמו רך גריל אמיתי מחבת גריל מספק דרך נהדרת לחיקוי